News

News.

30. srpna 2010 v 19:10
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando.
Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.
Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou.

Děti Michaela Jacksona mohou být viděny na Grammy

29. ledna 2010 v 13:40 | Verpuppy
Budou zpívatt děti krále popu jeho chváli tento Výkend?Zdroj říká, E! Novinky výlučně že Grammy Awards bude výrobcům dělat poslední - minutě snahy začlenit děti Michaela Jacksona nějakým způsobem -Prince Michaela,Paris a Blanketa-v neděli večer je na jejich počest zesnulého otce.Grammy pocta bude beseda s 3-D mini filmem nastavena na "Jackson ův Earth Song", který se kterým měl vystupovat v jeho This is it turné."Prožil jsem a pracoval na jejich zpěvu a dělání vzhledu," říká Grammy zasvěcených možné zapojení trochu Jacksons '. Při kontaktu pro komentář, zástupce pro televizní přenos Grammy Awards říká, že si nebyl vědom Účasti dětí Jacksona. Rodinný rep by nebylo možno dosáhnout k připomínkám.Ale zdroj blízký rodině Jacksonových říká, E! Novinky, že v úterý večer, můžou být děti tam. Rodiný zdroj potvrzuje, že několik členů rodiny Jacksonových, včetně otce Joea, jsou naplánovány k účasti na Grammy. "Oni by mohli jít, ale Kate [Katherine, jejich babička] je velmi bohatá na kterou je před kamerami, tak pochybuji že bude chodit na koberec, "říká zdroj. Usher, Carrie Underwood, Jennifer Hudson, Celine Dion a Smokey Robinson patří mezi ztvrzené účastníky pocty Jacksonovy.
{Verpuppy} Mám to špatně přeložené já vím ale nejzákladnější informace tam jsou doufám že to postačí :)

děti Michaela Jacksona-Nejlepší příspěvek na vždy!

19. ledna 2010 v 17:24 | Verpuppy
Michael Jackson právě zvýšil svůj příspěvek na děti-o 60.000 dolarů! TMZ získal soudní dokumenty prokazující, že ve středu soudce z majetku Michaela Jacksona případné zvýšení měsíčního příspěvku, který činí 60.000 dolarů za Prince, Paris a Blanketa. Zdroje TMZ řekli důvod změny-účtovní strážce a právníci podcenili měsíční výdaje. Nevíme, kolik dostávají dnes, ale je to dobrá sázka princ nebude muset vázat noviny na své verandě v dohledné době.

[Verpuppy]:Nevím nevím jinak upozorňuji překládala jsem to já takže je to možná špatně!

COPY WITH SOURCE!

Jacksonovy děti tráví svátky u tety Janet

26. prosince 2009 v 2:38 | Verpuppy
LOS ANGELES
Děti letos zesnulého Michaela Jacksona jsou sice v péči své babičky, letošní svátky ale tráví u tety Janet. A světoznámá zpěvačka se jim je snaží zpříjemnit, seč může. Nakoupila jim hromadu dárků za desítky tisíc dolarů."Budou to sice tiché Vánoce plné vzpomínek na Michaela, ale Janet ví, že by si to tak její bratr nepřál, že by chtěl pro své děti především zábavu, a tak jim připravila hromadu dárků," píše britský tisk s odvoláním na Jacksonovu rodinu. "Michael miloval Vánoce. Byl jako velké dítě a teď za něj převzala štafetu Janet. Za stromečky a dárky ve stylu, v jakém je miloval Michael, musela utratit desítky tisíc dolarů. Pětadvacátého prosince ráno musel být jeho dům od střechy až po sklep plný dárků," řekl jeden z Michaelových příbuzných.Michael po sobě zanechal tři sirotky - dvanáctiletou Paris, jedenáctiletého Prince Michaela a sedmiletého Prince Michaela II.

Chce být jako otec???

15. prosince 2009 v 4:07 | Veronica Michael Katherine
Nevím jestli jsem zatím jediná která si toho všimla ale Blanket chce být jako jeho tatínek MJ vše je poznat za 1. na oblékání například:pamatujete si tu fotku jak jsou Blanket a Michael venku v pyžamu?Nebo jak jdou Blanket,Paris a Prince z knihovny tak je poznat MJ's look Blanket měl na sobě bílou košili,černé kalhoty,černé takové boty nevím jak se jmenují ale takové měl i MJ a ani bych se nedivila kdyby podtím měl bílé ponožky!Za 2. přezdívka...Paris na svém twitteru napsala "Blanket chce abysme mu říkali MJ2" a za třetí radost když mu Joseph řekl že bude dalším králem popu protože on nna Twitteru napsal tweet "Dědeček Joe mi řekl že budu dalším králem POPU :)" .Je vidět že Blanket chce být jako tatínek buď zpěvák nebo dokonce král popu!

Rozhovor Michaela a Bashira o Blanketovi

10. prosince 2009 v 17:16 | Veronica Michael Katherine

Moc děkuji jedné holčině Kice která mi to přeložila z videa Who's Blanket's mother? moc jí zato děkuji :)) jestli za to něco chceš tak mi to tu napiš :))
--------------------------------------------------------------------------
O jeho novém dítěti, Blanketovi: Bashir: Byl jsi u jeho porodu? Michael: Ano. Bashir: Jak se jmenuje? Michael: Prince Michael II., ale říkáme mu Blanket. Bashir: Proč zrovna Blanket? Michael: Je to výraz, který jsme užívali u mě v rodině. Znamená to něco jako požehnání. Takže, ten třetí je Blanket. Je úžasný. Bashir: Kdo je jeho matka? Michael: Jeho matka? kdybych vám to řekl, už nikdy by neměla soukromí. Bashir: Někdo, s kým jsi měl vztah? Michael: Ano. Bashir: Ale bylo to tajné. Michael: Ano. Bashir: A ona nechce, aby o ní někdo věděl ... Michael: Ano. A ani já nechci, aby to někdo věděl. Nechce být vláčena bulvárem a já ji to nezazlívám. Ona ví, jak hrozné můžou být jejich komentáře. Bashir: Žije s vámi nějaká matka tvých dětí? Michael: S námi doma? Ne. Bashir: Je to pro tebe a děti obtížné? Michael: Ne, proč by to mělo být obtížné? Bashir: Copak děti nehledají svou matku? Michael: Mají se fajn. Kolik dětí žije s matkami a nemají kolem otce? Nikdo nic neříká. Mají se opravdu dobře i bez matky, který by byla neustále okolo nich. Mají v životě hodně žen. V domě je hodně žen. Bashir: Co bys řekl někomu, kdo by namítl, že je to divné? Michael: Lidé si můžou myslet co chtějí, mě to nijak nevzrušuje. Cokoliv co děláš, se může zdát někomu jinému divné. I tenhle rozhovor se bude zdát lidem divný, takže koho to zajímá?

Děti Michaela Jacksona se na pohřbu zhroutily-starší článek

9. prosince 2009 v 18:13
Starší článek je to ze Září ale to je jedno protože by jste si to měli přečíst je mi jich líto :((

Deset týdnů po smrti bylo tělo Michaela Jacksona (+50) pohřbeno na hřbitově Forest Lawn v Glendale nedaleko Los Angeles. Komorního obřadu se zúčastnili jen rodina a nejbližší.Pietní akt proběhl ve čtvrtek v 19 hodin místního času, tedy ve 4 hodiny ráno v pátek středoevropského času. Pro dceru Paris (12), která se zhroutila během mediálně přenášené pietní akce v Staples Center 7. července, to byla opět jedna z těžkých chvil. Při pohledu na rakve svého otce Michaela Jacksona v mauzoleu jí museli pomáhat členové rodiny. Stejně trpěly i jeho další dvě děti Prince Michael a Prince Michael II. přezdívaný Blanket, jehož matka není známa.
Během emotivního aktu zazněla píseň od Gladys Knight Our father (The Lords Prayer), která všechny pozůstalé rozplakala. Mezi dvěma sty truchlícími byli i Elizabeth Taylor, Jacksonova exmanželka Lisa Marie Presley nebo Macaulay Culkin.Michael Jackson je pohřben na hřbitově Forest Lawn v mauzoleu vyzdobeném například replikou Poslední večeře od Leonarda da Vinciho nebo Michelangelova Mojžíše. Spočine tu ve společnosti legend, jakými byli herci Clark Gable, Humphrey Bogart, Jean Harlow nebo autor Myšáka Mickeyho Walt Disney.

Culkin má být otcem Blanketa

7. prosince 2009 v 14:50
Biologickým otcem nejmladšího syna zesnulého zpěváka Michaela Jacksona je údajně americký herec Macaulay Culkin, tvrdí britský bulvární deník The Sun. Podle něj je právě dětská herecká hvězda z filmové série Sám doma dárcem spermií, použitých pro narození sedmiletého Prince Michaela II. Toho v roce 2002 králi popu porodila veřejnosti neznámá náhradní matka.Culkin (29) se s Jacksonem přátelil dlouhá léta a byl častým hostem na jeho ranči Neverland.
"Jackson a Culkin byli nejlepšími přáteli. Mack patřil mezi málo lidí, kterým Jackson opravdu důvěřoval, a nikdy ho nenechal na holičkách," řekl nejmenovaný zdroj. "Jackson ho zbožňoval, proto ho požádal o darování spermií," dodal.Culkin, kmotr dvou Jacksonových potomků, spekulace odmítl komentovat.

Mě se to nějak nezdá že by byl otcem Blanketa!Co myslíte vy?

Gerard Butler napodobil scénu s Blanketem (z okna)

19. listopadu 2009 v 15:27
Gerard Butler hravě imituje slavné chvíle Michaela Jacksona - zpěvák houpající svého novorozeného syna Blanketa - v hotelu v Londýně ve středu (18. listopadu). MJ, který později nazval incident "hroznou chybou," svěsil dítě mimo svůj balkon pro fanoušky chtějící vidět jeho nové dítě. Tento čas, Gerry prostě zabalil květináč s rostlinou a ručníkem a houpal jí mimo svoje okno. Napodobování je nejupřímnější formou lichocení?
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Proč táta?Bůh si měl vzít mě,ne jeho...

16. listopadu 2009 v 7:08
Tak to je smutné protože si vemte že mu je sedm tak to pro něj byla rána a tohle co říká je taky smutné
..................................................................
Nejstarší Jacksonův syn Michael (12) byl u toho, když táta umíral. Myslel si, že je to legrace, když zkolaboval ve své rezidenci (měsíční nájem 2,5 milionu korun). "Hrál si tak s námi. Dělal mrtvého a pak vyskočil a postrašil nás," řekl Prince Michael Jr.."Stál tam uprostřed toho chaosu jako v transu, nevěřícně přihlížel," řekl listu The Post zdroj z Jacksonova domu.Lékaři přemýšleli, jak dětem sdělit tu krutou zprávu. "Mrzí mě to, děti, ale váš otec zemřel," oznámil jim nakonec Jacksonův manažer DiLeo. "Ne, ne, tatínku!" křičely.
Michaelovy děti svého otce velice postrádají. "Vždyť nejmladší Blanket neustále opakuje: 'Proč táta? Bůh si měl vzít mě, ne jeho!'" tlumočí obrovský dětský žal bývalá chůva Grace.

zfroj:Michelle

Jacksons three?Z Jacksonových dětí nová skupina!?Na turné už příští rok??

7. listopadu 2009 v 13:27
Michaelovy děti jsou na světové turné připraveni, jako Jacksons Three. Otec MJ Joe Jackson-kterému se podařilo vytvořit skupinu Jacksons Five, která zahájila Michaelovou hudební kariéru.Prince a Paris vystoupí na sérii koncertů v příštím roce.Joe chce aby děti jeli na světové turné v roce 2010.Byla již nabídnuta nahrávací smlouva se dvěma dětmi Michaela.Teď se stále o nich mluví, že by znich byla největší světová kapela Jacksons Three.Údajně Katherine Jackson s tím nesouhlasí, zuří nad touto myšlenkou Joe a tvrdí že se Joe snaží využít truchlící mládež.Chce využít děti tak jak to udělal s Michaelem, jen pro prachy.
Velunka-MJ-Blanket [ME]:Tak fakt netuším jestli je tohle nějaká novinářská kachna a nebo skutečnost :(

Jacksonovi děti vytvoří skupinu,sní drsný dědeček

29. října 2009 v 18:24
Za pěveckou kariérou Michaela Jacksona stál i jeho otec Joe.Teď mí velké plány s jeho dětmi.
Teď ale stárnoucí Joe Jackson střádá plány na vytvoření novéhotria.V americké tv show"Good Morning America" řekl, že děti Michaela Jacksona by mohl jít ve šlépějích slavného otce.
Jackson měl dva chlapce Prince Michaela I. a Blanketa.Hlavně vnučka Paris dělá svým nadáním dědečkovi radost."Skutečne by z ní mohlo něco být" říká 80 letý Joe.Tomu imponuje jak se Paris umí po podiu ladně pohybovat.Moonwalk krále popu to zatím nepřipomíná, ale není všem dnům konec.Už teď ale Joe Jackson tvrdí, že cesta na vrchol vede jenom přes tvrdý dril.

Velunka-MJ-Blanket:No nevím aby jim nezkazil dětství jako Michaelovi i když by byli dobří muzikanti mám strach že by jim Joseph dětství...

Blanket Jackson:kdy tatínek přijede z dovolené

29. října 2009 v 9:35
Je to trochu starší ale myslím žhe by jste si to mně přečíst.

Los Angeles-Nejvíce chybí Michael nej mladšímu synovi ,,Tatínku kde jsi?'' ptá se stále Prince Michael Jackson(7).Nejmladší syn zesnlého krále popu Michela Jacksona(+50).Je přesvědčen,že jeho táta odjel na dovolenou každým dnem se vrátí...
Prince Michael Jackson II. netuší co se s otcem stalo.,,Kam tatínek zmizel?Na dovolenou?'' ptal se kmotra Marka Lestera,,Nedokázal jsem mu říct pravdu,jen jsem ho objel''Říká Lester.Děti jsou nyní u babičky Katherine(79).O biologické matce Debbie Rowe nechtějí ani slyšet.,,Roky jí neviděli.Blanket má sice jinou matku než jeho sourozenci,ale kdyby je někdo rozdělil,byla by to katastrofa.''pokračuje kmotr.Zpěvákův otec Joe naznačil,Že za Jacksonovu smrt může lékař.,,Doktor mu dal něco,po čem by si měl odpočinout a pak už se neprobudil''oznámil.,,Ztratil jsem dobrého přítele.Michaelovi jsem nedal nic,co by mohlo vést k jeho smrti.Stejně jako ostatní,ani já nevím ,co ho zabilo.Vím jenom že já jsem to nebyl.''brání se proti nařčení kardiolog Conrad Murray.Jackson zemřel koncem června po zástavě srdce.Rodina čeka na toxikologickou zprávu od patologa.Výsledky budou nejdříve příští týden.

Latoya:Děti na tom nejsou dobře

27. října 2009 v 0:23
Sestra Michaela Jacksona, LaToya, se vyjádřila, že je pro ní velice bolestné sledovat Michaelovy děti, jak se vyrovnávají se ztrátou otce. "Paris nosí Michaelova trička, protože je na nich stále jeho vůně, a hodně o svém otci mluví. Její pokoj je plný jeho plakátů a neustále kouká na nějaká DVD s ním. Prince o tom nechce vůbec mluvit. Když někde v televizi zahlídne Michaela, odchází. A Blanket je velice smutný a hodně pláče. Nechápe, že se jeho tatínek nemůže vrátit. Všichni tři chodí k psychologovi na terapii a opravdu doufám, že se i Prince otevře. O něj se bojím nejvíce."
 
 

Reklama